طراحی سایت

ما هدفمند و خلاقانه طراحی می کنیم

+98 21 44967996

طراحی سایت یک هنر آمیخته با مهارت و تجربه است

اینکه در حال مشاهده و خواندن این متن هستید یعنی تصمیم به ایجاد تغییر و تحول بزرگ در نحوه ارتباطات و مدیریت کسب و کارتان دارید یا ایده ای بکر و تازه در سردارید. تبریک می گوییم و امیدواریم در این مسیر در کنار شما باشیم.

آنچه پرسینا را متمایز می کند سیزده سال سابقه پویا در عرصه ارائه خدمات مبتنی بر وب و همراهی با مشتریان موفق است که پرسینا را در زمینه ارائه راهکارهای دیجیتال مارکتینگ، بررسی برند و گروه هدف مشتریان توانمند کرده است. طراحی سایت یک هنر آمیخته با مهارت و تجربه است و پرسینا یک شرکت صاحب توان فنی بالا است که توان ایجاد راهکارهای اختصاصی و سفارشی را برای تک تک مشتریان خود دارد.

مشاوره رایگان
+98 21 44967996

آیا با سایت ساز پرسینا آشنا هستید؟

سایت ساز پرسینا نرم افزاری قدرتمند است که با توجه به کنترل پنل فارسی و کاربردی آن، مدیریت محتوای وب سایت را به بهترین شکل امکان پذیر می کند. مهمترین ویژگی سایت ساز پرسینا گسترش پذیری و امکان ارتقا آن است به نحوی که با بیش از 150 ماژول کاربردی تمامی نیازهای مشتریان را در هر زمان برآورده می کند. سایت ساز پرسینا توسط مهندسین ایرانی و با زبان پیشرفته ASP.Net MVC پیاده سازی شده است و از پشتیبانی تخصصی و فنی شرکت پرسینا برخوردار است. در طول بیش از 10 سال سابقه پرسینا، مشتریان زیادی این نرم افزار را آزموده اند و پرسینا افتخار همراهی با آنان در مسیر موفقیت را داشته است

چرا طراحی سایت پرسینا

توان فنی بالا
پنل مدیریتی سفارشی
طراحی های واکنش گرا
طراحی بهینه شده برای گوگل
طراحی های منحصر به فرد
سرعت بالای وب سایت
خلاقیت (ایده های خلاقانه)
پشتیبانی تلفنی
4 ساعت آموزش و ویدیو
سابقه همکاری با شرکت های بزرگ
1 بار انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت
3 بار کاندید بهترین شرکت طراحی سایت

نمایش صحیح در تلفن همراه و تبلت (Responsive)

فروشگاه ساز پرسینا این قابلیت را دارد که در همه سایزهای صفحه نمایش و در همه رزولوشن ها، نمایش خود را به گونه ای تغییر دهد که با آن سایز صفحه نمایش سازگار باشد.

آموزش و پشتیبانی

آموزش و پشتیبانی
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

بهترین راهکارهای بازاریابی آنلاین و جذب مشتری را به شما آموزش خواهیم داد

مشاوره و آموزش SEO

ما برای بهینه سازی و سئو فروشگاه شما در کنار شما خواهیم بود

فیلم های آموزشی

ما در فیلم های آموزشی نحوه مدیریت فروشگاه را به شما آموزش می دهیم

PDF آموزشی

کتابچه آموزش مدیریت فروشگاه در اختیار شما قرار خواهد گرفت

آموزش حضوری

در جلسات حضوری نحوه مدیریت فروشگاه را به شما آموزش خواهیم داد

مشاوره رایگان
+98 21 44967996

ما به پشتیبانی از مشتریان خود متعهدیم

در مسیر موفقیت تجارت آنلاین شما، همراهتان هستیم

پشتیبانی تلفنی و اتصال ریموت
امکان ارتباط مستقیم تلفنی با کارشناسان فنی
پشتیبانی تیکتینگ 24 ساعته
پاسخگویی به درخواست های پشتیبانی شما ظرف مدت 15 دقیقه
مشاوره و آموزش
فیلم ها و راهنماهای آموزشی مدیریت وب سایت جلسات مشاوره حضوری

برخی نمونه پروژه های طراحی سایت پرسینا

طراحی سایت صنایع رنگ و رزین طیف سایپا

وب سـایـت شـمـا دارای ظـاهـر و بـرنـدیـنـگ اخــتـصــاصـی خـواهـد بـود.

پرسینا هنگام راه اندازی وب سایت شما با سایت ساز پرسینا، ظاهر و قالب نمایشی وب سایت شما را براساس موضوع سایت و به صورت اختصاصی طراحی خواهد کرد.

"در یـک جـمـلـه، هــیــچ یـک از وب سایت هـای طـراحـی شـده تـوسـط پــرســیــنــا دارای ظـاهـر تـکـراری و یـکـسـان نــیــســتــنــد."

دیدگاه مشتریان

شرکت طراحی سایت پرسینا با بکارگیری تکنیک های کار و با خلاقیت و انگیزه قوی و خدمات پشتیبانی در خور توجه منشاء خدمات ارزشمندی در زمینه کار خود بوده است.

امیر محمد ایرانمنش
مدیر فروشگاه اینترنتی کرمان مصالح

ضمن تشکر و قدردانی از جنابعالی و همکاران محترمتان بابت طراحی و پشتیبانی وب سایت شرکت فولاد سپهر ایرانیان FooladSepehr.ir رضایت خود را از عملکرد شما و تیم محترمتان در این زمینه را اعلام می دارم.

منصور یارلو
مدیر عامل شرکت فولاد سپهر

مراتب قدردانی از جنابعالی و همکاران محترم آن مجموعه را در طراحی و پشتیبانی از وب سایت MyFLPShop.com اعلام میدارم.

مریم دارچین
مدیریت سایت MyFLPShop

از زحمات بی وقفه شما مدیریت محترم و همکاران ارجمندتان در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی اورجیکال و پشتیبانی همه جانبه پرسینا جهت بهبود و ارایه خدمات بهتر و با کیفیت بیشتر در حوزه طراحی، عیب یابی، آموزش و ارایه بهترین و بروز ترین متد های برنامه نویسی در زمینه وب، تشکر و قدردانی می نماید و از عملکرد شرکت پرسینا رضایت کامل دارد.

حمیدرضا نباتی
مدیر شرکت سیستم پیشگام تجارت

ضمن سپاس فراوان از مدیریت محترم آن شرکت بخاطر طراحی وب سایت SSPCotrading.com از زحمات جنابعالی و همه همکاران محترمتان قدردانی و رضایتمندی خود را اعلام میدارم.

جلیل میرزا خانی
مدیر عامل شرکت ستاره سیمرغ پارس

با عنایت به ارایه خدمات و تلاش مستمر جنابعالی و همکاران محترم در خصوص طراحی و پشتیبانی وب سایت IranAbyari.com بدینوسیله ضمن تقدیر و سپاس از زحمات صورت گرفته، رضایت خود را از عملکرد آن مجموعه محترم اعلام میدارم.

محمد سلوکی
مدیر عامل ایران آبیاری

ضمن تشکر و قدردانی از جنابعالی و همکاران محترمتان در طراحی و پشتیبانی و پیگیری دلسوزانه وب سایت Ara-Sanat.ir رضایت خود را از عملکرد آن تیم محترم اعلام میداریم.

سید اکبر آوخ
مدیر عامل آرا صنعت

ضمن تشکر و قدردانی از حضرتعالی و همکاران محترم آن مجموعه رضایت خود را نسبت به طراحی و پشتیبانی سایت با دامنه ImanVosuliPour.com اعلام می دارم و آرزوی ثبات قدم در خدمت و سلامتی برای اعضای آن مجموعه محترم را دارم.

ایمان وصولی پور
مدیریت سایت ایمان وصولی پور

وظیفه خود می دانیم مراتب قدردانی خود را از همکاری صمیمانه و حرفه ای تمامی پرسنل محترم شرکت پرسینا اعلام نماییم و برای همگی آرزوی موفقیت تندرستی داریم.

مهدی حسینی
مدیر تولید انتشارات عصر قلم

احتراما ضمن تشکر و قدردانی از زحمات جنابعالی و همکارانتان در طراحی و راه اندازی وب سایت فروش آنلاین مجموعه فروشگاه های "خانه بهتر"، رضایت خود را از عملکرد آن تیم محترم در این خصوص اعلام می دارد.

علی کاشانی
مدیرعامل فروشگاه اینترنتی خانه بهتر

انجام طراحی وب سایت، ارائه کلیه خدمات پشتیبانی و سایر خدمات مربوطه ارائه شده توسط " شرکت پرسینا" به صورت جامع مورد رضایت ما می باشد.

سید محسن موسوی نژاد
مدیرعامل فروشگاه اینترنتی سلبالند

مجموعه پرسینا با دانش فنی بالا، همراه، مشاور و مجری ما در تمام زمینه های مربوط به IT بوده اند. همکاری با مجموعه پرسینا تجربه متفاوتی از دنیای IT را به ما ارائه داد.

افشین عالی فر
جانشین مدیر عامل شرکت دنتوس

ضمن تشکر از زحمات شما در طول انجام پروژه ایجاد سایت این مرکز، و سعه صدر شما و همکاران گرامیتان در ایجاد تغییرات لازم، بدین وسیله وظیفه خود می دانم رضایت کامل این مجموعه را از این مشارکت اعلام نمایم.

آرین بزرگمنش
مدیر داروخانه کیمیاگر

با تشکر از مجموعه پرسینا و تیم مجرب و کارامد آن، در تمام طول مدت همکاری اینجانب با این مجموعه از راهنمایی های مفید، راهبردی و دوستانه ای که به شرکت متبوع بنده ارائه دادند بهره‌مند شدیم.

سعید باقری
مدیر بازاریابی بکو
تماس با ما

021 - 4496 7944

sales [at] persina [dot] com

تهران، خیابان آیت الله کاشانی، نبش رامین شمالی، جنب بانک دی، پلاک 266، واحد 1

تمامی حقوق محفوظ است. طراحی سایت پرسینا