برنامه نویسی سفارشی

ما می توانیم برنامه های مناسب هر کسب و کاری را با توجه به نیاز ها و درخواست های صاحبان آن کسب و کار، طراحی و پیاده سازی نماییم.

+98 21 44967996

برنامه نویسی اختصاصی و سفارشی

شرکت برنامه نویسی پرسینا یکی از تخصصی ترین شرکت های برنامه نویسی در تهران است که از سال 86  فعالیت خود را در زمینه برنامه نویسی اختصاصی و سفارشی به صورت رسمی آغاز کرده است. پرسینا درعرض چند سال موفق شده است در پیچیده ترین پروژه های بین المللی درخشیده و تجربیات ارزشمندی را بدست آورد. متخصصین پرسینا به انواع زبان های برنامه نویسی تحت پلتفرم های مختلف تسلط داشته و همیشه بروزترین و بهترین فن آوری ها را برای کار خود انتخاب می کنند. در حال حاضر ما برای تولید نرم افزار و مدیریت پروژه ها از متدلوژی Agile (چابک) استفاده می کنیم و به پشتوانه تخصص و تجربه ای که کسب کرده ایم، توانایی انجام پیچیده ترین و تخصصی ترین پروژه ها را دارا هستیم.

نرم افزارهای تخصصی شما را چگونه طراحی خواهیم کرد؟

نرم افزارهای تخصصی شما را چگونه طراحی خواهیم کرد؟

ما برای راه اندازی نرم افزار شما بهترین راهکارها را استفاده خواهیم کرد.

همانطور که در نمودار بالا به صورت شماتیک نمایش داده ایم، زیرساختی را برای نرم افزار شما طراحی خواهیم کرد که بتواند تا چند میلیون کاربر را پشتیبانی کند. ما با دغدغه های شما کاملا آشنا هستیم و راهکارهای مدرن را برای راه اندازی یک کسب و کار موفق در اینترنت می شناسیم و در این زمینه تجربه زیادی داریم.

تکنولوژی های مورد استفاده برای پیاده سازی نرم افزارها

JavaScript

Vue.js

ASP.NET

ASP.Net Core

Swift

Kotlin

SQL Server

PostgreSQL

Elasticsearch

Redis

Rest

Nginx

چرا شرکت پرسینا را انتخاب کنیم؟

  • برنده جایزه بهترین شرکت طراحی سایت در جشنواره وب: پرسینا تاکنون سه بار به عنوان نامزد بهترین شرکت طراحی سایت و یک بار به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت در جشنواره وب ایران انتخاب شده است.
  • تجربه و توان فنی بالا: پرسینا از بروزترین متدها و استانداردهای طراحی و برنامه نویسی استفاده کرده و توانایی انجام هر پروژه ای با پیچیده ترین و تخصصی ترین امکانات را دارا می باشد.
  • طراحی اختصاصی: پرسینا پروژه های شما را بر اساس سلیقه شما و به صورت کاملا اختصاصی طراحی و راه اندازی می نماید.
  • سابقه همکاری با سازمان ها و شرکت های بزرگ: پرسینا تاکنون با نهاد ها و سازمان های دولتی همچون شرکت سایپا، شرکت نامینو، موسسه آرمان، شرکت بهپخش، شرکت آریادیزل و ... همکاری داشته است.
  • پنل مدیریتی آسان و کاربر پسند: محیط مدیریتی پروژه ها و نرم افزارهای پرسینا به صورت کاملا فارسی طراحی شده است و هر فردی با آشنایی اندک به کامپیوتر می تواند وب سایت خود را مدیریت نماید.
  • آموزش و پشتیبانی: پرسینا با برگزاری جلسات آموزشی و ارائه فایل ها و راهنماهای آموزشی شما را در مدیریت بهتر وب سایتتان یاری می نماید. همچنین کارشناسان پرسینا به صورت همیشگی پشتیبان پروژه های شما هستند.
  • تضمین کیفیت پروژه های راه اندازی شده: ما به کیفیت کار خود افتخار می کنیم و برای زمان و سرمایه شما نیز ارزش قائلیم، به همین دلیل در تمامی مراحل برنامه نویسی با انجام تست های مختلف از عملکرد پروژه شما به بهترین شکل ممکن اطمینان حاصل می کنیم.
واحد مشاوره فنی شرکت برنامه نویسی پرسینا، شما را در انتخاب بهترین و کم هزینه ترین روش راهنمایی می نماید. برای مشاوره در رابطه با راه اندازی پروژه خود با ما تماس بگیرید.
مشاوره رایگان
+98 21 44967996

برخی مشتریان پرسینا

تماس با ما

021 - 4496 7944

sales [at] persina [dot] com

تهران، خیابان آیت الله کاشانی، نبش رامین شمالی، جنب بانک دی، پلاک 266، واحد 1

تمامی حقوق محفوظ است. طراحی سایت پرسینا