پشتیبانی

تمامی خدمات پرسینا دارای پشتیبانی می باشد

+98 21 44967996

پشتیبانی و نگهداری وب سایت ها مهمترین نقش را در موفقیت یک وب سایت ایفا می کند و رسیدن به یک رتبه خوب نیاز به تخصص فنی و محتوایی و دارد. ما در شرکت پرسینا با توجه به تجربه ای که در طول این سال ها با نیازمندی های شما در زمینه مدیریت وب سایت ها آشنا هستیم و کلیه خدمات پشتیبانی را با بهترین کیفیت به شما ارائه می دهیم.

چرا وب سایت های شما به پشتیبانی نیاز دارد؟

  • نداشتن زمان کافی: اگر زمان کافی برای مدیریت سایت خود ندارید نگهداری و بروزرسانی سایت خود را به ما بسپارید.
  • نداشتن تخصص کافی: اگر دانش و اطلاعات کافی در این زمینه ندارید، از متخصصین پرسینا کمک بگیرید.
  • رسیدن به رتبه های بالاتر: اگر می خواهید وب سایت شما در کمترین زمان مممکن به رتبه های بالا برسید از تیم سئو در پرسینا کمک بگیرید.
  •  بررسی و نظارت مستمر: اگر می خواهید وب سایت شما به صورت مستمر بررسی و بر روی آن نظارت شود از پشتیبانی پرسینا استفاده کنید.

در نظر داشته باشید زمانی که از پشتیبانی شرکت پرسینا استفاده می کنید، در واقع شما با هزینه کمی که پرداخت می کنید یک تیم حرفه ای را برای وب سایت خود خواهید داشت. طراح سایت، گرافیست، سئوکار، برنامه نویس و ... و با خیا ل راحت می توانید پشتیبانی سایت خود را تماما به کارشناسان مجرب و متخصص ما بسپارید و دیگر هیچ گونه نگرانی نداشته باشید.

تمامی خدمات پرسینا دارای پشتیبانی می باشد.

خدمات پشتیبانی پرسینا

خدمات پشتیبانی پرسینا
بارگذاری محتوا
طراحی عکس
طراحی و ریدیزاین صفحات
پشتیبانی فنی
پاسخگویی لحظه ای
آموزش حضوری

شرایط پشتیبانی پرسینا

تمامی خدمات پشتیبانی در پرسینا با قیمت های مناسب و به صورت کاملا تخصصی ارائه می شود.هر یک از این خدمات در قالب یک پکیج به همراه زمانبندی، لیست کارهایی که انجام خواهد شد و قیمت ارائه می شود. برای مشاوره و دریافت هر یک از این پکیج های پشتیبانی همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان
+98 21 44967996

دیدگاه مشتریان

شرکت طراحی سایت پرسینا با بکارگیری تکنیک های کار و با خلاقیت و انگیزه قوی و خدمات پشتیبانی در خور توجه منشاء خدمات ارزشمندی در زمینه کار خود بوده است.

امیر محمد ایرانمنش
مدیر فروشگاه اینترنتی کرمان مصالح

ضمن تشکر و قدردانی از جنابعالی و همکاران محترمتان بابت طراحی و پشتیبانی وب سایت شرکت فولاد سپهر ایرانیان FooladSepehr.ir رضایت خود را از عملکرد شما و تیم محترمتان در این زمینه را اعلام می دارم.

منصور یارلو
مدیر عامل شرکت فولاد سپهر

مراتب قدردانی از جنابعالی و همکاران محترم آن مجموعه را در طراحی و پشتیبانی از وب سایت MyFLPShop.com اعلام میدارم.

مریم دارچین
مدیریت سایت MyFLPShop

از زحمات بی وقفه شما مدیریت محترم و همکاران ارجمندتان در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی اورجیکال و پشتیبانی همه جانبه پرسینا جهت بهبود و ارایه خدمات بهتر و با کیفیت بیشتر در حوزه طراحی، عیب یابی، آموزش و ارایه بهترین و بروز ترین متد های برنامه نویسی در زمینه وب، تشکر و قدردانی می نماید و از عملکرد شرکت پرسینا رضایت کامل دارد.

حمیدرضا نباتی
مدیر شرکت سیستم پیشگام تجارت

ضمن سپاس فراوان از مدیریت محترم آن شرکت بخاطر طراحی وب سایت SSPCotrading.com از زحمات جنابعالی و همه همکاران محترمتان قدردانی و رضایتمندی خود را اعلام میدارم.

جلیل میرزا خانی
مدیر عامل شرکت ستاره سیمرغ پارس

با عنایت به ارایه خدمات و تلاش مستمر جنابعالی و همکاران محترم در خصوص طراحی و پشتیبانی وب سایت IranAbyari.com بدینوسیله ضمن تقدیر و سپاس از زحمات صورت گرفته، رضایت خود را از عملکرد آن مجموعه محترم اعلام میدارم.

محمد سلوکی
مدیر عامل ایران آبیاری

ضمن تشکر و قدردانی از جنابعالی و همکاران محترمتان در طراحی و پشتیبانی و پیگیری دلسوزانه وب سایت Ara-Sanat.ir رضایت خود را از عملکرد آن تیم محترم اعلام میداریم.

سید اکبر آوخ
مدیر عامل آرا صنعت

ضمن تشکر و قدردانی از حضرتعالی و همکاران محترم آن مجموعه رضایت خود را نسبت به طراحی و پشتیبانی سایت با دامنه ImanVosuliPour.com اعلام می دارم و آرزوی ثبات قدم در خدمت و سلامتی برای اعضای آن مجموعه محترم را دارم.

ایمان وصولی پور
مدیریت سایت ایمان وصولی پور

وظیفه خود می دانیم مراتب قدردانی خود را از همکاری صمیمانه و حرفه ای تمامی پرسنل محترم شرکت پرسینا اعلام نماییم و برای همگی آرزوی موفقیت تندرستی داریم.

مهدی حسینی
مدیر تولید انتشارات عصر قلم

احتراما ضمن تشکر و قدردانی از زحمات جنابعالی و همکارانتان در طراحی و راه اندازی وب سایت فروش آنلاین مجموعه فروشگاه های "خانه بهتر"، رضایت خود را از عملکرد آن تیم محترم در این خصوص اعلام می دارد.

علی کاشانی
مدیرعامل فروشگاه اینترنتی خانه بهتر

انجام طراحی وب سایت، ارائه کلیه خدمات پشتیبانی و سایر خدمات مربوطه ارائه شده توسط " شرکت پرسینا" به صورت جامع مورد رضایت ما می باشد.

سید محسن موسوی نژاد
مدیرعامل فروشگاه اینترنتی سلبالند

مجموعه پرسینا با دانش فنی بالا، همراه، مشاور و مجری ما در تمام زمینه های مربوط به IT بوده اند. همکاری با مجموعه پرسینا تجربه متفاوتی از دنیای IT را به ما ارائه داد.

افشین عالی فر
جانشین مدیر عامل شرکت دنتوس

ضمن تشکر از زحمات شما در طول انجام پروژه ایجاد سایت این مرکز، و سعه صدر شما و همکاران گرامیتان در ایجاد تغییرات لازم، بدین وسیله وظیفه خود می دانم رضایت کامل این مجموعه را از این مشارکت اعلام نمایم.

آرین بزرگمنش
مدیر داروخانه کیمیاگر

با تشکر از مجموعه پرسینا و تیم مجرب و کارامد آن، در تمام طول مدت همکاری اینجانب با این مجموعه از راهنمایی های مفید، راهبردی و دوستانه ای که به شرکت متبوع بنده ارائه دادند بهره‌مند شدیم.

سعید باقری
مدیر بازاریابی بکو

سوالات متداول

آیا پشتیبانی سایت هایی که همکاران ما طراحی کردن را تیم پشتیبان پرسینا می پذیرد؟
آیا ریدیزاین سایت جز پشتیبانی محسوب می شود؟
آیا بک آپ گیری جز پشتیبانی است؟
آیا ارتقا هاست جز پشتیبانی محسوب می شود؟
آیا تولید محتوا و بارگذاری محصولات جز پشتیبانی محسوب می شود؟
چرا نیازمند پشتیبانی سایت هستیم؟
نتیجه یک پشتیبانی خوب و قدرتمند چیست؟
مهم ترین خصوصیات داشتن تیم پشتیبانی حرفه ای چیست؟
تماس با ما

021 - 4496 7944

sales [at] persina [dot] com

تهران، خیابان آیت الله کاشانی، نبش رامین شمالی، جنب بانک دی، پلاک 266، واحد 1

تمامی حقوق محفوظ است. طراحی سایت پرسینا