طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی

021-44967996

طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای

طراحی سایت فروشگاهی یکی از بهترین روش های کسب درآمد در محیط اینترنت است. پرسینا سال ها است که خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی را به صورت حرفه ای به مشتریان خود ارائه می کند. پرسینا با در اختیار داشتن یکی از قدرتمند ترین و بهترین فروشگاه ساز های کشور، می تواند بهترین خدمات طراحی سایت فروشگاه را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

استفاده از یک فروشگاه ساز اینترنتی حرفه ای و مدرن موجب به موفقیت رسیدن تجارت آنلاین شما می شود. امروزه امکاناتی چون جستجوی پیشرفته در محصولات، امکان مقایسه محصولات و نمایش صحیح در موبایل و تبلت برای فروشگاه اینترنتی و بهینه بودن برای موتورهای جستجو بسیار حیاتی و مهم است.

قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی

در پرسینا همه خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی دارای تعرفه و قیمت مشخص است. با مراجعه به صفحه قیمت می توانید لیست قیمت طراحی فروشگاه را مشاهده کنید. تعرفه طراحی وب سایت پرسینا بسیار شفاف است و شما می توانید جزئیات خدماتی که از پرسینا دریافت می کنید را بدانید و به آسانی برآورد هزینه طراحی سایت فروشگاهی خود را انجام دهید.

طراحی فروشگاه اختصاصی

پرسینا آماده است که فروشگاه اینترنتی شما را به صورت کاملا سفارشی طراحی کند و همه مراحل طراحی سایت فروشگاه را اختصاصی انجام دهد. اموری چون طراحی خلاقانه و همچنین سئوی فروشگاه اینترنتی شما کاملا اختصاصی انجام خواهد شد. می توانید با ما جلسات مشاوره طراحی فروشگاه داشته باشید و با آگاهی کامل در جهت راه اندازی کسب وکار اینترنتی خود قدم بردارید. ما به پشتیبانی از مشتریانمان متعهدیم و در مسیر موفقیت کسب و کارشان کنار آنها هستیم.

فروشگاه ساز پرسینا یک راه حل کامل و کارآمد

فروشگاه ساز پرسینا یک فروشگاه ساز حرفه ای است. فروشگاه ساز پرسینا یک سیستم یکپارچه و قدرتمند کاملا ایرانی برای مدیریت فروشگاه اینترنتی است و از پشتیبانی فنی و تخصصی شرکت پرسینا برخوردار است. این نرم افزار بارها توسط صاحبان کسب و کار آزموده شده و عملکرد آن برای بالا بردن فروش بهینه سازی شده است. فروشگاه ساز پرسینا تمامی مراحل فروش انواع کالاهای فیزیکی و مجازی را از لحظه سفارش تا تحویل، مدیریت می کند. اموری مانند سفارشات، فاکتورها، پرداخت ها، انبارداری، ارسال و پشتیبانی، توسط فروشگاه ساز پرسینا به صورت پیشرفته، کامل و یکپارچه مدیریت می شود. فروشگاه ساز پرسینا هم برای تیم های کوچک و هم برای تیم ها و شرکت های بزرگ مناسب است. فروشگاه ساز پرسینا دارای اپلیکیشن اندروید و IOS یکپارچه است و با استفاده از این نرم افزار دیگر نباید برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی هزینه های گزاف پرداخت کنید. فروشگاه ساز پرسینا در واقع یک فروشگاه ساز اندروید و IOS نیز هست. همچنین ربات فروشگاه که یک ربات مدیریت کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام است به شما در جذب مشتری بیشتر از شبکه های اجتماعی کمک خواهد کرد. برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود شما باید از یک فروشگاه ساز اینترنتی قدرتمند استفاده کنید و ما به شما با اطمینان می گوییم فروشگاه ساز پرسینا راه حلی کارآمد و کامل برای شماست.

اپلیکیشن اندروید فروشگاهی

پرسینا در زمینه راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی سابقه فعالیت طولانی و موفقی دارد. اگر قصد راه اندازی یک اپلیکیشن فروشگاهی دارید ما بهترین راهکارها را در اختیار شما قرار می دهیم. شما از فروشگاه ساز پرسینا می توانید به عنوان یک فروشگاه ساز اندرویدی یا فروشگاه ساز IOS استفاده کنید. در واقع فروشگاه ساز پرسینا می تواند به عنوان محیط مدیریت نرم افزار فروشگاه ساز اندروید شما عمل کند. پرسینا تمام راهکارهای ساخت اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی خود را در اختیار دارد و تجربه کافی برای به انجام رساندن آن دارد. در حالت کلی برای سفارش ساخت اپلیکیشن فروشگاه شما باید با یک تیم طراح اپلیکیشن موبایل و یک تیم طراح وب سایت به صورت همزمان مذاکره کنید که هم محیط مدیریت تحت وب فروشگاه شما طراحی شود و هم خود اپلیکیشن فروشگاهی شما... اما پرسینا یک شرکت نرم افزاری با توان فنی بالا است که کل پروژه شما را می تواند به صورت کامل و یکپارچه به انجام برساند.