ساخت اپلیکیشن

طراحی و راه اندازی اپلیکشن های اندروید و ios

+98 21 44967996

ساخت اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن

اگر تصمیم به ساخت اپلیکشن برای کسب و کار خود دارید مطمئنا به اهمیت تجارت مدرن در بازارهای نوین پی برده اید...پرسینا با سال ها تجربه و با بهره گیری از برترین تکنولوژی های جهان، اپلیکشن های اندروید و ios برای کسب و کار شما طراحی و راه اندازی می کند. طراحی اختصاصی و قابلیت سفارشی سازی شده از ویژگی های مهم اپلیکشن های طراحی شده توسط پرسینا می باشد. تخصص و دانش فنی بالا، امتیازی است که ما به عنوان یک شرکت برنامه نویسی به آن افتخار می کنیم.هر آنچه که می خواهید در اپلیکیشن خود داشته باشید از ما بخواهید...

اپلیکیشن شما را چگونه طراحی خواهیم کرد؟

اپلیکیشن شما را چگونه طراحی خواهیم کرد؟

ما برای راه اندازی اپلیکیشن شما بهترین راهکارها را استفاده خواهیم کرد.

همانطور که در نمودار بالا به صورت شماتیک نمایش داده ایم، زیرساختی را برای اپلیکیشن شما طراحی خواهیم کرد که بتواند تا چند میلیون کاربر را پشتیبانی کند. ما با دغدغه های شما کاملا آشنا هستیم و راهکارهای مدرن را برای راه اندازی یک کسب و کار موفق در اینترنت می شناسیم و در این زمینه تجربه زیادی داریم.

ما برای اپلیکیشن شما یک سامانه راه اندازی خواهیم کرد که شامل راهکارهای زیر خواهد بود:

اپلیکیشن اندروید

اپلیکیشن ios

Rest Api

پنل مدیریت

چرا پرسینا را برای ساخت اپلیکیشن انتخاب کنیم؟

  • برنامه نویسان پرسینا دارای تخصص و دانش فنی بسیار بالایی هستند و هر آنچه که بخواهید برای شما فراهم خواهند کرد.
  • اپلیکیشن ها به صورت کاملا اختصاصی طراحی می شوند.
  • اپلیکیشن هایی که توسط پرسینا راه اندازی می شوند، قابلیت ارتقا دارند و گسترش پذیر هستند.
  • پرسینا دارای تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه ساخت اپلیکیشن دارد و با سازمان های دولتی نیز کار کرده است.
  • اپلیکیشن های طراحی شده توسط پرسینا دارای یک سال پشتیبانی رایگان هستند.
  • پرسینا راهکارها و مشاوره هایی در رابطه با نحوه عملکرد بهتر و بهره برداری اپلیکیشن ها نیز به شما ارائه می دهد.
  • پرسینا یک شرکت تخصصی نرم افزاری می باشد، شما می توانید همه خدمات مورد نیاز خود را به صورت یکجا از پرسینا بخواهید.
مشاوره رایگان
+98 21 44967996

مشاوره و پشتیبانی

مشاوره و پشتیبانی

برای مشاوره و اطلاع از تعرفه و امکانات اپلیکشن های طراحی شده توسط پرسینا، با مشاوران و کارشناسان ما که از ساعت 8 صبح تا 18 عصر آماده پاسخگویی هستند تماس بگیرید. همچنین شما می توانید فرم درخواست تماس را پر کنید تا در ساعتی که شما تعیین می کنید مشاوران ما با شما تماس بگیرند. پرسینا همیشه به پشتیبانی از مشتریان خود متعهد است. پشتیبانی و در دسترس بودن یکی از مهمترین عوامل موثر در انتخاب یک نرم افزار می باشد تا در مواقع مورد نیاز، بتوان در کمترین زمان ممکن با واحد پشتیبانی جهت رسیدگی به مشکلات تماس حاصل کرد. واحد پشتیبانی شرکت طراحی سایت پرسینا متشکل از کارشناسان و متخصصینی می باشد که به هنگام بروز خطا و یا مشکل فنی در فروشگاه اینترنتی و سرویس های شما، در اولین فرصت مشکل را بررسی و برطرف می نمایند. چنانچه بعد از تحویل اپلیشکن خود مشکلی از لحاظ فنی در امکانات ارائه شده به وجود بیاید پرسینا تنها با یک تماس تلفنی به مشکل شما رسیدگی خواهد کرد.

دیدگاه مشتریان

شرکت طراحی سایت پرسینا با بکارگیری تکنیک های کار و با خلاقیت و انگیزه قوی و خدمات پشتیبانی در خور توجه منشاء خدمات ارزشمندی در زمینه کار خود بوده است.

امیر محمد ایرانمنش
مدیر فروشگاه اینترنتی کرمان مصالح

ضمن تشکر و قدردانی از جنابعالی و همکاران محترمتان بابت طراحی و پشتیبانی وب سایت شرکت فولاد سپهر ایرانیان FooladSepehr.ir رضایت خود را از عملکرد شما و تیم محترمتان در این زمینه را اعلام می دارم.

منصور یارلو
مدیر عامل شرکت فولاد سپهر

مراتب قدردانی از جنابعالی و همکاران محترم آن مجموعه را در طراحی و پشتیبانی از وب سایت MyFLPShop.com اعلام میدارم.

مریم دارچین
مدیریت سایت MyFLPShop

از زحمات بی وقفه شما مدیریت محترم و همکاران ارجمندتان در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی اورجیکال و پشتیبانی همه جانبه پرسینا جهت بهبود و ارایه خدمات بهتر و با کیفیت بیشتر در حوزه طراحی، عیب یابی، آموزش و ارایه بهترین و بروز ترین متد های برنامه نویسی در زمینه وب، تشکر و قدردانی می نماید و از عملکرد شرکت پرسینا رضایت کامل دارد.

حمیدرضا نباتی
مدیر شرکت سیستم پیشگام تجارت

ضمن سپاس فراوان از مدیریت محترم آن شرکت بخاطر طراحی وب سایت SSPCotrading.com از زحمات جنابعالی و همه همکاران محترمتان قدردانی و رضایتمندی خود را اعلام میدارم.

جلیل میرزا خانی
مدیر عامل شرکت ستاره سیمرغ پارس

با عنایت به ارایه خدمات و تلاش مستمر جنابعالی و همکاران محترم در خصوص طراحی و پشتیبانی وب سایت IranAbyari.com بدینوسیله ضمن تقدیر و سپاس از زحمات صورت گرفته، رضایت خود را از عملکرد آن مجموعه محترم اعلام میدارم.

محمد سلوکی
مدیر عامل ایران آبیاری

ضمن تشکر و قدردانی از جنابعالی و همکاران محترمتان در طراحی و پشتیبانی و پیگیری دلسوزانه وب سایت Ara-Sanat.ir رضایت خود را از عملکرد آن تیم محترم اعلام میداریم.

سید اکبر آوخ
مدیر عامل آرا صنعت

ضمن تشکر و قدردانی از حضرتعالی و همکاران محترم آن مجموعه رضایت خود را نسبت به طراحی و پشتیبانی سایت با دامنه ImanVosuliPour.com اعلام می دارم و آرزوی ثبات قدم در خدمت و سلامتی برای اعضای آن مجموعه محترم را دارم.

ایمان وصولی پور
مدیریت سایت ایمان وصولی پور

وظیفه خود می دانیم مراتب قدردانی خود را از همکاری صمیمانه و حرفه ای تمامی پرسنل محترم شرکت پرسینا اعلام نماییم و برای همگی آرزوی موفقیت تندرستی داریم.

مهدی حسینی
مدیر تولید انتشارات عصر قلم

احتراما ضمن تشکر و قدردانی از زحمات جنابعالی و همکارانتان در طراحی و راه اندازی وب سایت فروش آنلاین مجموعه فروشگاه های "خانه بهتر"، رضایت خود را از عملکرد آن تیم محترم در این خصوص اعلام می دارد.

علی کاشانی
مدیرعامل فروشگاه اینترنتی خانه بهتر

انجام طراحی وب سایت، ارائه کلیه خدمات پشتیبانی و سایر خدمات مربوطه ارائه شده توسط " شرکت پرسینا" به صورت جامع مورد رضایت ما می باشد.

سید محسن موسوی نژاد
مدیرعامل فروشگاه اینترنتی سلبالند

مجموعه پرسینا با دانش فنی بالا، همراه، مشاور و مجری ما در تمام زمینه های مربوط به IT بوده اند. همکاری با مجموعه پرسینا تجربه متفاوتی از دنیای IT را به ما ارائه داد.

افشین عالی فر
جانشین مدیر عامل شرکت دنتوس

ضمن تشکر از زحمات شما در طول انجام پروژه ایجاد سایت این مرکز، و سعه صدر شما و همکاران گرامیتان در ایجاد تغییرات لازم، بدین وسیله وظیفه خود می دانم رضایت کامل این مجموعه را از این مشارکت اعلام نمایم.

آرین بزرگمنش
مدیر داروخانه کیمیاگر

با تشکر از مجموعه پرسینا و تیم مجرب و کارامد آن، در تمام طول مدت همکاری اینجانب با این مجموعه از راهنمایی های مفید، راهبردی و دوستانه ای که به شرکت متبوع بنده ارائه دادند بهره‌مند شدیم.

سعید باقری
مدیر بازاریابی بکو
تماس با ما

021 - 4496 7944

sales [at] persina [dot] com

تهران، خیابان آیت الله کاشانی، نبش رامین شمالی، جنب بانک دی، پلاک 266، واحد 1

تمامی حقوق محفوظ است. طراحی سایت پرسینا