• بهترین شرکت طراحی سایت پرسینا تاکنون 3 بار نامزد بهترین شرکت طراحی وب سایت و همچنین یک بار برنده بهترین شرکت طراحی سایت در جشنواره وب ایران بوده است. شرکت پرسینا با دانش فنی بالا و پشتیبانی تخصصی و با سابقه بیش از 10 ساله در زمینه طراحی سایت انتخابی مناسب برای سپردن طراحی و اجرای وب سایت های اینترنتی شما است. پرسینا در طول سال های فعالیت خود با ارائه خدماتی با بهترین کیفیت در کنار قیمت های مناسب، همیشه مشتریان وفاداری را در کنار خود داشته است. اکنون بعد از سال ها تجریه در زمینه ارائه خدمات مبتنی بر وب و تولید نرم افزارهای مختلف، به این باور رسیده و با جرات می گوییم توانایی انجام هر پروژه ای با پیچیده ترین و تخصصی ترین امکانات را داریم.
  • طراحی سایت پرسینا

  • بهترین شرکت طراحی سایت پرسینا تاکنون 3 بار نامزد بهترین شرکت طراحی وب سایت و همچنین یک بار برنده بهترین شرکت طراحی سایت در جشنواره وب ایران بوده است. شرکت پرسینا با دانش فنی بالا و پشتیبانی تخصصی و با سابقه بیش از 10 ساله در زمینه طراحی سایت انتخابی مناسب برای سپردن طراحی و اجرای وب سایت های اینترنتی شما است.

پرسینا از چه زمانی و چگونه فعالیت خود را آغاز کرده است؟

پرسینا در سال 1386 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات تخصصی وب و هاستینگ آغاز نمود. پرسینا با بهره مندی از نیروهای متخصص و خلاق در طول این سال ها، توانسته است پروژه های بزرگ و کوچک بسیاری را به صورت کاملا حرفه ای و با موفقیت راه اندازی و اجرا نماید. پرسینا تاکنون 3 بار نامزد بهترین شرکت طراحی وب سایت و همچنین یک بار برنده بهترین شرکت طراحی سایت در جشنواره وب ایران بوده است.

مهمترین ماموریت ما در پرسینا چیست؟

از همان ابتدا با هدف ارائه کامل ترین و تخصصی ترین خدمات با مناسب ترین قیمت ها شروع به کار کرده ایم. امروز نیز بعد از سال ها با در نظر داشتن همین هدف به راه خود ادامه می دهیم تا فرصت را برای افراد بیشتری فراهم کنیم که وارد دنیای اینترنتی شوند. در این راستا جهت رسیدن به هدف خود قوانینی را برای خودمان تعریف کرده ایم و همیشه با آن پایبندیم:

  1. همیشه و در هر زمان پشتیبان مشتریانمان هستیم.
  2. از بروزترین متدها و استانداردهای طراحی و برنامه نویسی استفاده می کنیم.
  3. موفقیت مشتریانمان برایمان اهمیت دارد پس برای موفقیت رساندن آن ها زمان می گذاریم.
  4. همیشه مناسب ترین قیمت ها را بر روی خدمات خود انتخاب می کنیم.

مهمترین ویژگی نرم افزارهای تولید شده توسط پرسینا چیست؟

پرسینا قبل از طراحی یک نرم افزار، بر روی آن نیازسنجی هایی انجام می هد تا نیاز ها و دغدغه های موجود را شناسایی کرده و بتواند با طراحی نرم افزار مورد نظر، آن نیازها را پاسخ دهد. یکی از مهمترین ویژگی نرم افزارهای تولید شده توسط پرسینا، داشتن امکانات تخصصی مطابق با نیازهای موجود می باشد. پرسینا با تکیه بر این ویژگی و همچنین داشتن توانایی فنی و تخصص بالا در این زمینه، توانسته است در طول این سال ها نرم افزارهایی تولید کند که دارای کامل ترین و تخصصی ترین امکانات در بین نرم افزارهای مشابه می باشند.
و اکنون بعد از سال ها تجریه در زمینه ارائه خدمات مبتنی بر وب و تولید نرم افزارهای مختلف، به این باور رسیده و با جرات می گوییم توانایی انجام هر پروژه ای با پیچیده ترین و تخصصی ترین امکانات را داریم.

آنچه برای ما ارزش است:

  1. همیشه در پرسینا، موفقیت مشتریان برای ما اهمیت بسیاری داشته است و بر این اساس نیز انجام دادن یک کار به صورت دقیق و درست، جزو مهمترین ارزش ها برای ما بوده است.
  2. ما بر این باوریم در یک تیم، تمام اعضا باید با نهایت تلاش و به صورت اصولی و با دقت 100 درصد کار کنند زیرا ایمان داریم کیفیت کار به خودی خود مهمترین تبلیغ است.
  3. این را نیز می دانیم که تمام موفقیت های بزرگ زمانی به وجود می آیند که کارهای کوچک به صورت حرفه ای و درست انجام شوند.

به قول منوچهر داداشی مدیر عامل پرسینا، کسانی که کارهای بزرگ می کنند آدم فضایی نیستند!

تیم پرسینا:

تیم کاری یعنی انجام کار گروهی در یک محیط کار. در یک تیم کاری اعضا هدف مشخصی داشته و همگی تلاش می کنند تا یک تجارت یا یک برند موفق باشد. مشخصه ی اصلی یک تیم کاری خوب روحیه ی اعضای آن است افرادی که بتوانند با همکاری یکدیگر کار را با موفقیت انجام دهند.
تیم پرسینا از 10 نفر جوان با انگیزه تشکیل شده است که هر یک هدفی دارند و دائما برای رسیدن به آن تلاش می کند. رسیدن به هدف در هر یک از اعضا تیم، پرسینا را نیز یک قدم به هدف نزدیکتر می کند.

اعضا اصلی شرکت پرسینا:

منوچهر داداشی، علی گودرزی، حسام گودرزی، میثم عباسی، سولماز رحیم زاده

رضایت نامه ها و گواهی های حسن انجام کار