نام وب سایت شخصی : دکتر اسماعیل فرنود

آدرس وب سایت شخصی دکتر اسماعیل فرنود: http://farnoud.fr/fa

مشاهده وب سایت شخصی

مشاهده آرشیو نمونه کارها

وب سایت شخصی دکتر اسماعیل فرنود، استاد دانشگاه و پژوهشگر در حوزه علوم زبان فرانسه و علم ترجمه شناسی‌، با استفاده از سایت ساز پرسینا طراحی و راه اندازی شده است. رزومه، پروژه ها و فعالیت های دکتر اسماعیل فرنود در وب سایت شخصی ایشان به صورت کامل مطرح شده است.

وب سایت دکتر اسماعیل فرنود با استفاده از بروز ترین متدها و تکنولوژی ها به صورت کاملا اختصاصی طراحی شده است. قدم اول در طراحی های پرسینا، بررسی و تحلیل حوزه فعالیت و نیازهای مشتریان می باشد. سپس در مراحل بعدی بر اساس نتایج بدست آمده و طبق سلیقه مشتری وب سایت مورد نظر طراحی و اجرا می گردد.

دکتر فرنود در حال حاضر به عنوان پژوهشگر با کمیته تخصصی زبان فرانسه پژوهشگاه مطالعات علوم انسانی‌ تهران و پژوهشگاه زبان شناسی‌ مودیکو در پاریس همکاری دارند. در حوزه اجرایی، ایشان با تأسیس شرکت فرانسیاد در فرانسه و موسسه ترجمان سپهر آریا در ایران ارائه خدمات ترجمه فارسی/فرانسه را با همکاری تیمی از مترجمین آکادمیک تحت مدیریت دارند. از سمت های رسمی ایشان می توان به عضو هیأت علمی دانشگاه، مترجم و کارشناس رسمی‌ دولت فرانسه، مترجم معتمد سفارت فرانسه در ایران و عضو اصلی‌ کانون مترجمان فرانسه اشاره داشت.

 

AspNet طراحی سایت با
Bootstrap طراحی سایت با
HTML5 طراحی سایت با
CSS3 طراحی سایت با
MSQL طراحی سایت با
JQuery طراحی سایت با